BIURKO MIJAS PRAWE SONOMA
BIURKO MIJAS PRAWE SONOMA
- Wysokość produktu: 760 mm
- Szerokość produktu: 980 mm
- Głębokość produktu: 510 mm
BIURKO model "MIJAS" świetnie sprawdzi się w domowych pokojach jak i w biurze.
Idealne miejsce na laptopa.
Fronty bez uchwytów.
3 pojemne wysokie szuflady z prawej strony i jedna niska z prawej strony pod blatem.
Funkcjonalność.
Prosta i nowoczesna konstrukcja tworzy komfortową przestrzeń do pracy.
Gładkie boki bez zaślepek.
Łatwy montaż.
Instrukcja montażu w opakowaniu.
Polski producent.
Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych.
Korpus i front - płyta wiórowa laminowana 16 mm.
Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną).
Głębokość: 51 cm
Szerokość: 98 cm
Wysokość: 76 cm
Szerokość przestrzeni na nogi: 61 cm, wysokość przestrzeni na nogi: 62 cm
Szerokość: 24 cm, głębokość: 38 cm, wysokość: 11,5 cm
Wysokość frontu szuflady: 19,5 cm, szerokość frontu szuflady: 32,5 cm
Szerokość: 56 cm, głębokość: 28 cm, wysokość: 8 cm
Wysokość frontu szuflady: 12 cm, szerokość frontu szuflady: 62,5 cm
| Model | Prosty |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor ramy | Dąb Sonoma |
| Kolor produktu | Dębowy |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro, Biuro |
| Półka na klawiaturę | Nie |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Ilość szuflad | 4 szuf. |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Wymagany montaż | Tak |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Uchwyty | Nie |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży., Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych, Biurko ma szuflady po prawej stronie (dostępna również wersja z szufladami po lewej), Gładkie boki bez zaślepek i widocznych otworów, Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury, Meble do samodzielnego montażu, Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Szerokość produktu | 980 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Wymiary szuflady | 24 x 38 x 11,5 cm |
| Wysokość frontu szuflady | 19,5 cm |
| Szerokość frontu szuflady | 32,5 cm |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1, Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1, Biurko x 1 |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu., Unikaj przeciążenia biurka., Używaj na stabilnej powierzchni. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |