BIURKO Z REGAŁEM R50 LEWE/PRAWE SONOMA
- Wysokość produktu: 1820 mm
- Szerokość produktu: 500 mm
- Głębokość produktu: 1250 mm
Zestaw ten świetnie sprawdzi się w domowych pokojach jak i w biurze. Biurko można zamontować na prawą lub na lewą stronę. Wybierając połączenie regału z biurkiem zyskujesz 4 półki na dokumenty, książki czy inne drobne rzeczy oraz komfortowe miejsce do pracy.
Idealne miejsce na laptopa.
Duże i funkcjonalne półki.
Możliwość montażu biurka na lewą bądź prawą stronę.
Prosta i nowoczesna konstrukcja tworzy komfortową przestrzeń do pracy.
Gładkie boki bez zaślepek.
Łatwy montaż.
Instrukcja montażu w opakowaniu.
Polski producent.
Korpus, front - płyta wiórowa laminowana 16 mm.
Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną).
Głębokość: 125 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 181,5 cm
Szerokość: 125 cm
Długość: 46,5 cm
Wysokość do blatu: 79 cm
| Model | Narożny |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming, Domowe biuro, Biuro |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Typ blatu | Matowy |
| Kolor produktu | Dębowy |
| Półka na klawiaturę | Nie |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor ramy | Dąb Sonoma |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Szuflady | Nie |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Uchwyty | Nie |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu, Możliwość montażu biurka na lewą bądź prawą stronę, Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych, Gładkie boki bez zaślepek i widocznych otworów, Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną), Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Wysokość produktu | 1820 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 1250 mm |
| Wymiary blatu | 125 x 46,5 x 79 cm |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1, Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1, Biurko x 1 |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że biurko jest odpowiednio zmontowane przed użyciem., Unikaj przeciążania biurka, aby zapobiec uszkodzeniom., Regularnie sprawdzaj stan mechanizmu regulacji wysokości (jeśli dotyczy). |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |