Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Myjki parowe Clatronic Myjka ciśnieniowa DR 3280

Clatronic Myjka ciśnieniowa DR 3280

23135089|1|ProductImage|2024-03-14 19:44:26
23135089|1|ProductImage|2024-03-14 19:44:26

Clatronic Myjka ciśnieniowa DR 3280

Producent:  Clatronic
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

CLATRONIC MYJKA CIŚNIENIOWA DR 3280

Sprzątanie może byś szybkie, łatwe i przyjemne Opłaca się kupować myjkę parową do domu? Czyszczenie na wysoki połysk mieszkania może być niezwykle uciążliwe i czasochłonne. Jak się pozbyć uciążliwych plam? Jak sprzątnąć w trudno dostępnych miejscach? Jednym z rozwiązań są myjki parowe, które coraz częściej pojawiają się w naszych domach

Wygoda i czystość

Urządzenie wygodne i sprawnie czyści, dezynfekuje i odtłuszcza, - Wytwarza parę o ciśnieniu czterech bar, - Posiada 1,5-litrowy zbiornik na wodę, - Zawiera wytrzymały kocioł wykonany ze stali nierdzewnej, - Wbudowane dwie lampki kontrolne (power i dostępności), - Pokrywa zbiornika posiada zawór bezpieczeństwa, - Urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem

Łatwość obsługi

Myjka ciśnieniowa posiada wygodny włącznik / wyłącznik i praktyczny uchwyt, - Urządzenie jest łatwe w obsłudze - Regulator pary znajduje się na uchwycie myjki, - Lekko pracujące koła - Posiada dodatkowy przycisk blokady do ciągłego działania Jakie urządzenie parowe wybrać? Para nie tylko skutecznie czyści zabrudzenia, ale jednocześnie zwalcza bakterie i wirusy.

Specyfikacja

Model Cylindryczna myjka parowa
Pojemność 1,5 l
Kolor produktu Czarny, Szary
Moc 1500 W
Napięcie wejściowe AC 230 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Para pod ciśnieniem 4 bar
Wbudowany wyłącznik Tak
Podświetlony włącznik/wyłącznik Tak
Miękki uchwyt Tak
Końcówka do stosowania na zewnątrz Tak
Rury przedłużające Tak
Szczoteczka do czyszczenia Tak
Szmatka do czyszczenia Tak
Pojemnik do uzupełniania Tak
Gwarancja Gwarancja Sklepu 36 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Clatronic Myjka ciśnieniowa DR 3280

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Clatronic Myjka ciśnieniowa DR 3280

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.