Czajnik elektryczny PHILIPS HD 9318/20
- Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
- Kolor produktu: Czarny
- Wskaźnik poziomu wody: Tak
- Bezprzewodowy: Nie
- Długość przewodu: 0,75 m
- Antypoślizgowe nóżki: Tak
- Moc: 2200 W
- Wysokość produktu: 253 mm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Czajnik elektryczny PHILIPS HD 9318/20
Ten sprytnie zaprojektowany czajnik umożliwia odczytywanie ilości wody pod dowolnym kątem. Ponadto dzięki filtrowi z mikrosiateczką urządzenie skutecznie filtruje kamień. Czajnik ma opcję automatycznego wyłączenia oraz ochrony przed przegrzaniem. Został wyposażony w płaską grzałkę, co przy mocy do 2400 W zapewnia bardzo krótki czas grzania nawet maksymalnej ilości wody. Produkt jest niezawodny, wydajny i trwały!
Wybierz pojemny czajnik idealny dla większej rodziny
Czajnik o pojemności 1,7 l to idealne rozwiązanie dla większych rodzin. Bez problemu zagotuje wodę dla wszystkich domowników jednocześnie. Czajnik firmy Philips HD9318/20 o pojemności 1,7 l z automatycznie otwieraną pokrywką i wskaźnikiem umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie ulubionego gorącego napoju. Zobacz wszystkie jego korzyści!
Filtr z mikrosiateczką
Zdejmowany filtr z mikrosiateczką wyłapuje drobne cząsteczki kamienia, nawet o wielkości 200 mikronów, zapewniając czystość wody. Czajnik można napełnić po otwarciu pokrywki z mechanizmem sprężynowym lub przez dzióbek.
Bezprzewodowy czajnik z obrotową podstawą
Bezprzewodowy czajnik znajduje się na obrotowej (360st.) podstawie, co umożliwia łatwe podnoszenie i odstawianie urządzenia. Wskaźnik filiżanki pozwala ugotować dokładnie tyle wody, ile potrzebujesz. Przewód można nawinąć pod podstawą, aby dowolnie dopasować jego długość i łatwo go schować.
Płaski element grzejny umożliwia szybkie gotowanie
Ukryty element grzejny ze stali szlachetnej umożliwia szybkie gotowanie i łatwe czyszczenie. System bezpieczeństwa zabezpiecza przed włączeniem pustego czajnika. Wyłącza się on automatycznie po zagotowaniu wody.
Specyfikacja
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Tworzywo filtra | Nylon |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 223 mm |
| Wysokość produktu | 253 mm |
| Waga produktu | 890 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 226 mm |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,22 kg |
| Pojemność miski | 1,7 l |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania., Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy., Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |