Czajnik elektryczny PHILIPS HD 9411/70
- Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
- Kolor produktu: Niebieski
- Bezprzewodowy: Tak
- Długość przewodu: 0,75 m
- Moc: 2200 W
- Wysokość produktu: 248 mm
Przyrządzaj gorące napoje lub ulubione potrawy, korzystając ze stylowego czajnika Philips z serii 3000. Łatwe przygotowanie dzięki pojemności 1,7 l i podświetlanemu okienku. Wyrafinowana konstrukcja wnosi akcent nowoczesności do każdego domu.
Gorące napoje i dania zawsze przygotowywane tak, jak chcesz.
Poznaj nasz pełny zestaw śniadaniowy z serii 3000 z dopasowanym tosterem i ekspresem do kawy. Zaprojektowany z myślą o rozpoczęciu dnia w wyśmienitym stylu!
Od parzenia herbaty po przyrządzanie kolacji — duża pojemność 1,7 l wystarczy dla całej rodziny.
Dyskretny płaski element grzejny ze stali nierdzewnej zapewnia szybkie gotowanie oraz łatwe czyszczenie. Zadbaj o świeżą i czystą wodę przed użyciem, po użyciu oraz w trakcie korzystania.
Nie martw się o nic. Mechanizm zabezpieczający przed włączeniem pustego czajnika zapobiega przegrzaniu, automatycznie wyłączając czajnik, gdy woda jest gotowa lub gdy nie ma jej w środku.
Podświetlane okienko to stylowy akcent, który pozwala napełnić czajnik dokładnie taką ilością wody, jakiej potrzebujesz. Oszczędzaj czas, wodę i energię przy każdym gotowaniu wody.
Otwieranie pokrywki czajnika w celu uzupełnienia wody jest proste i intuicyjne dzięki przyciskowi umieszczonemu wygodnie na uchwycie. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą lewo- czy praworęczną, wystarczy zdjąć pokrywkę i przytrzymać czajnik pod kranem, aby uzupełnić wodę, a wszystko to jedną ręką.
Przenoszenie czajnika jest tak proste, jak umieszczenie go z powrotem na podstawie pod dowolnym kątem, dzięki bezprzewodowej konstrukcji i obrotowej podstawie 360°.
Każda kropla bez zanieczyszczeń i kamienia. Wystarczy wyjąć filtr i przepłukać go w dowolnym momencie.
Włącznik świeci się, gdy czajnik działa, i wyłącza się, wskazując gotowość do nalewania.
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulowany termostat | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj kontrolera | Strix |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Szerokość produktu | 252,2 mm |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Wysokość produktu | 248 mm |
| Waga produktu | 1,01 kg |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 370,7 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |