Czytnik e-booków Onyx Boox Go 6" Carta 1300 32GB Wi-Fi Black
Czytnik e-booków Onyx Boox Go 6" Carta 1300 32GB Wi-Fi Black
- Przekątna ekranu: 6"
- Ekran dotykowy: Tak
- Pamięć wbudowana: 32 GB
Odkryj nową jakość czytania z Onyx Boox Go 6" – idealnym towarzyszem dla każdego miłośnika literatury. Ten elegancki i lekki czytnik ebooków oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się ulubionymi książkami w dowolnym miejscu i czasie.
Najnowsza generacja ekranu E-Ink Carta 1300 zapewnia najwyższą rozdzielczość 300 PPI, gwarantując tekst ostry jak druk na papierze najwyższej jakości. Płaska konstrukcja ekranu dodaje nowoczesności, zwiększając poczucie elegancji i trwałości obudowy.
Odkrywaj świat bez ograniczeń z 6-calowym czytnikiem. Masz pewność, że smukły, mający zaledwie 6,8 mm grubości i ważący tylko 146 g czytnik, będzie Ci towarzyszyć wszędzie — w uroczej kawiarni, podczas długiej podróży pociągiem, czy na spacerze w parku.
Poznaj prawdziwie spersonalizowany system z wielofunkcyjną, wbudowaną aplikacją do czytania NeoReader i ciesz się szerokim wachlarzem narzędzi dostosowanych do Twoich potrzeb.
Przełączaj się z łatwością między jasnym i ciemnym motywem. Wybierz jasny kojący tryb lub futurystyczny Dark Mode. Czytaj według własnych upodobań.
Menu czytania oferuje użyteczne narzędzia, gdzie możesz podkreślać i zapisywać inspirujące fragmenty, szukać fraz bezpośrednio w książce lub przywoływać asystenta AI, aby odpowiedział na Twoje pytania — wszystko w kilku dotknięciach.
Czytaj kiedy chcesz i gdzie chcesz, dzięki regulowanej mocy i intensywności podświetlenia. Światłowodowa warstwa rozprowadza światło równomiernie po ekranie, delikatnie dla Twoich oczu. Wybierz białe światło do czytania w pełnym skupieniu lub ciepłe bursztynowe tonacje dla przytulnej wieczornej atmosfery.
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Czytnik e-booków |
| Przekątna ekranu | 6" |
| Rozdzielczość | 1448 x 1072 px |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Regulacja jasności podświetlenia | Tak |
| Poziomy skali szarości | 16 |
| Obsługiwane formaty plików | PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Procesor | Qualcomm 2.0G Octa-core |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 11 |
| Rodzaj portu gniazda USB | USB C |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Języki menu | PL, EN, DE i inne |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Głębokość produktu | 6,8 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Waga produktu | 146 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontować czytnika e-Book – ryzyko porażenia prądem., Chronić przed wodą i wilgocią – może spowodować uszkodzenie urządzenia., Nie narażać na bezpośrednie działanie wysokich temperatur. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 6949710309819 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.