Digitus Przedłużacz/Extender HDMI bezprzewodowy
578,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 9,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
9,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
9,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
Specyfikacja
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Maksymalny dystans transferu | 50 m |
| System dźwięku | Stereo |
| Diody LED | Status |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| HDCP | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wersja HDCP | 1.3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Pobór mocy | 2,5 W |
| Obsługa PoE | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Szerokość produktu | 32 mm |
| Głębokość produktu | 83 mm |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Waga produktu | 27 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 123 mm |
| Głębokość opakowania | 123 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 292,5 g |
| Przewody | Micro-USB |
| Pojemność opakowania | 756,45 cm³ |
| Maska z numerem seryjnym | 85176200 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Digitus Przedłużacz/Extender HDMI bezprzewodowy
Trwa wczytywanie...