DOLINA NOTECI Rafi z dziczyzną, borówka, żurawina - mokra karma dla psa - 300 g
3,49 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Wiek zwierzęcia: Dorosły
- Efekty zdrowotne: Zdrowie ogólne
- Smak karmy: Dzik
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia: Brak szczególnych potrzeb
- Wielkość psa: Każdej wielkości (2 - 80 kg)
Wybierz swój wariant:
Opis
Karma dla psów DOLINA NOTECI RAFI mokra dziczyzna 300 g
Karma z wysoką zawartością dziczyzny jest źródłem białka o wysokiej jakości biologicznej. Dodatkowo obecność w karmie mięsa z dziczyzny urozmaica ją w lizynę i leucynę, witaminy z grupy B oraz selen. Pozostałe surowce pochodzenia zwierzęcego zapewniają wysoką strawność wszystkich składników odżywczych oraz dodatkowo dostarczają tłuszcz o bardzo cennym składzie kwasów. Dodatek oleju lnianego bilansuje stosunek wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodzin n-3 i n-6 i gwarantuje utrzymanie prawidłowej kondycji całego organizmu. Dobór surowców i rodzaj obróbki termicznej utrzymują wysoką smakowitość karmy.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 300 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Smak karmy | Dzik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość porcji | 300 g |
| Przeznaczenie | Pies |
| Seria | DOLINA NOTECI Rafi |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe, Nadwrażliwość pokarmowa, Bezzbożowe, Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Białko | 9% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Wapń | 0,3% |
| Fosfor | 0,25% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu., Zużyć przed upływem daty ważności., Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5902921394990 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
DOLINA NOTECI Rafi z dziczyzną, borówka, żurawina - mokra karma dla psa - 300 g
Trwa wczytywanie...