Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 240GB SATA 3 2.5INCH
- Typ dysku SSD: 2.5"
- Pojemność pamięci SSD: 240 GB
- Interfejs: Serial ATA III
- Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO): 450 MB/s
- Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO): 320 MB/s
Dysk SSD Patriot BURST Elite to perfekcyjne rozwiązanie, by zwiększyć osiągi swojego komputera. Dyski oferują transfery na poziomie aż do 450MB/s odczyt i 320MB/s zapis, co pozwala wyeliminować wszelkie niechciane opóźnienia w komunikacji z systemem. BURST Elite korzysta z interfejsu SATA 6 Gb/s, choć jest również kompatybilny ze wcześniejszymi technologiami, co pozwala odświeżyć i cieszyć się nową wydajnością również na starszych komputerach.
Dysk dostępny jest w najpopularniejszym obecnie formacie 2,5", co nie tylko umożliwia łatwą migrację z tradycyjnego dysku HDD, ale i dzięki zastosowaniu cienkiej obudowy o grubości zaledwie 7 mm oraz przeprojektowaniu architektury napędu tak, by jak najbardziej obniżyć pobór prądu, nowy dysk doskonale sprawdzi się również w urządzeniach mobilnych.
Ideą - przyświecającą inżynierom Patriot przy projektowaniu SSD BURST Elite - było stworzenie wydajnego urządzenia w segmencie dysków ekonomicznych, których cena nie zrujnuje naszych portfeli. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu dobrych komponentów, szybkich pamięci, sprawdzonego kontrolera oraz dopracowanego i stabilnego firmaware, udało się stworzyć urządzenie na lata, z wydajności którego cieszyć się będą mogli wszyscy użytkownicy chcący tchnąć nowe życie w swoje komputery.
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 240 GB |
| Interfejs | Serial ATA III |
| NVMe | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 40000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 40000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Współczynnik TBW | 160 |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 450 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 320 MB/s |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 46 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur., Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | PBE240GS25SSDR |