Dysk SSD Patriot PVP30 1TB 1000MB/s USB Duo A+C 3.2 Gen2 Alu
- Typ dysku SSD: M.2
- Pojemność pamięci SSD: 1 TB
- Interfejs pamięci SSD: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
- Prędkość zapisu nośnika: 1000 MB/s
- Prędkość odczytu z nośnika: 1000 MB/s
Przenośny dysk SSD PVP30 jest przeznaczony dla tych, którzy wymagają zarówno niezawodności, jak i wydajności, niezależnie od zadania. Umieszczony w wytrzymałej obudowie ze stopu cynku, oferuje wyjątkową trwałość i wydajność termiczną, zapewniając jednocześnie niesamowicie szybkie prędkości transferu do 1000 MB/s za pośrednictwem technologii USB 3.2 Gen 2.
Kompaktowy, przenośny i z pojemnością do 2 TB, PVP30 zapewnia ochronę danych i pełną gotowość do realizacji postawionych przed nim zadań. Kompatybilny z różnymi urządzeniami, jest zaufanym partnerem, którego potrzebujesz do łatwego tworzenia kopii zapasowych, szybkiego przesyłania plików i niepowstrzymanej produktywności - gdziekolwiek zaprowadzi Cię życie.
Kompaktowy i lekki dysk PVP30 z łatwością mieści się w dłoni, dzięki czemu można bez trudu przenosić dane w dowolne miejsce. Eleganckie, matowe czarne wykończenie zapewnia idealną równowagę między stylem i ochroną, dzięki czemu dysk wygląda świetnie, a jednocześnie pozostaje trwały.
PVP30 posiada dwa złącza USB Type-A i Type-C, zapewniając bezproblemową kompatybilność ze smartfonami, tabletami, komputerami Mac, PC i konsolami do gier. Dzięki pojemności do 2 TB zapewnia elastyczność w zakresie rozszerzania biblioteki cyfrowej i łatwego zarządzania plikami na wielu urządzeniach.
Osiągaj błyskawiczne prędkości odczytu i zapisu do 1000 MB/s, skracając czas oczekiwania i zwiększaj wydajność. PVP30 jest również wyposażony w ulepszone rozpraszanie ciepła, zapewniając stały, wysokowydajny transfer danych nawet podczas intensywnego użytkowania.
PVP30 dostosowuje się do Twoich potrzeb, zapewniając szybką, niezawodną pamięć masową, która działa płynnie na wielu platformach i urządzeniach. Ciesz się swobodą dostępu i tworzenia kopii zapasowych danych w dowolnym miejscu i czasie.
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Przeznaczenie | PC |
| Interfejs pamięci SSD | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Temperatura pracy (min.) | 0 °C |
| Temperatura pracy (maks.) | 70 °C |
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1000 MB/s |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Materiał obudowy | Stop cynku |
| Złącze USB | USB Type-A / USB Type-C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.3 lub nowszy |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 17 mm |
| Długość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 31,5 g |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur., Chronić przed wilgocią., Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | PVP301TB28UDG |