Producent: WD
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
- Pojemność HDD: 10 TB
- Szybkość HDD: 7200 RPM
- Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
- Rozmiar HDD: 3.5"
- Interfejs: Serial ATA III
| Pojemność HDD | 10 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | NAS |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Średnia szybkość transferu HDD | 267 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Pobór mocy | 9,2 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 8,3 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 660 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody i wilgoci., Unikać narażenia na ekstremalne temperatury., Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |