Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
- Rozmiar HDD: 3.5"
- Pojemność HDD: 26 TB
- Szybkość HDD: 7200 RPM
- Interfejs: Serial ATA III
- Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
Dyski z rodziny WD Red Pro zostały zaprojektowane z myślą o średnich i dużych firmach i są przeznaczone do średnich i dużych systemów NAS pracujących w trybie ciągłym 24x7, zawierających do 24 dysków. Zaprojektowane do radzenia sobie z obciążeniami o wysokiej intensywności w stale pracujących środowiskach dyski WD Red Pro są idealne do archiwizowania i udostępniania, a także przebudowywania układów RAID w rozszerzonych systemach operacyjnych jak np. ZFS lub inne systemy plików. Udoskonal własne przedsiębiorstwo, tak aby Twoi pracownicy mogli w szybki sposób współdzielić pliki i tworzyć kopie zapasowe folderów, korzystając z dysków w środowisku NAS.
Nasza unikalna technologia oprogramowania sprzętowego NASware 3.0 zapewnia harmonijną integrację, doskonałą ochronę danych oraz optymalną wydajność systemów pracujących w wymagających środowiskach NAS. Wbudowany w każdy dysk twardy WD Red Pro zaawansowany technologicznie system NASware 3.0 poprawia wydajność systemu pamięci masowej, zwiększa kompatybilność, integrację, możliwość aktualizacji i niezawodność.
Dyski WD Red Pro z technologią NASware pozwalają uniknąć zgadywania podczas wyboru dysku. Dyski WD Red są zoptymalizowane dla systemów NAS, a nasz unikalny algorytm równoważy wydajność i niezawodność w środowiskach NAS i RAID. Jednym słowem WD Red Pro jest dyskiem o największej zgodności dostępnym dla systemów NAS. Nie wierz nam na słowo. Dyski WD Red Pro są rezultatem bliskiej współpracy dotyczącej technologii NAS oraz testów zgodności pozwalających zagwarantować zgodność z największą liczbą systemów NAS.
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 26 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | NAS |
| Hot-swap | Nie |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Średnia szybkość transferu HDD | 272 MB/s |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Certyfikaty | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Głębokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 690 g |
| Ostrzeżenia | Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń., Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie otwierać ani nie rozmontowywać. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |