Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 135W 40B00135EU
- Rodzaj zasilania: DC
- Zasilanie: 135 W
Opis
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock
Dock ThinkPad ® Universal Thunderbolt™ 4 (40B0) została zaprojektowana z myślą o wchodzeniu w nowe horyzonty. Przedstawiamy nową generację technologii Intel® Thunderbolt™, wyposażoną w przełomowe funkcje, takie jak obsługa wyświetlacza 8K przy 30 Hz, obsługa funkcji Intel® vPro® (*1), inteligentne zarządzanie zdalne i dynamiczne ładowanie do 100 W. Dock ThinkPad Universal Thunderbolt™ 4 to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie dokowania premium.
Jeden kabel. Wszystkie Twoje potrzeby
Pojedynczy kabel Thunderbolt™ to wszystko, czego potrzebujesz, aby podnieść swoją produktywność na nowy poziom. Dodanie wyświetlacza 8K @ 30 Hz lub maksymalnie czterech wyświetlaczy 4K @ 60 Hz, błyskawiczne prędkości transferu 40 Gb/s, wsparcie vPro® pass-through i ulepszone dynamiczne ładowanie mocy do 100 W. Możesz to wszystko zrobić dzięki Dock ThinkPad Universal Thunderbolt™ 4 Dock.
Wszechstronna zgodność
Swoboda jest kluczem do produktywności. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy Dock ThinkPad Thunderbolt™ 4, która umożliwia nieograniczone możliwości adaptacji — obsługuje do 100 W PD i niezrównaną wydajność we wszystkich Windows USB 4 i USB -C
Zdalne zarządzanie
Dzięki Lenovo Dock Manager i naszemu najnowszemu sprzętowi aktualizacje oprogramowania układowego można przeprowadzać bez przerw ze strony użytkownika końcowego, co oznacza, że produktywność nigdy nie jest zagrożona.
Specyfikacja
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | cULus, FCC, ICES, NOM |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wejściowy | 6.75 A |
| Zasilanie | 135 W |
| Pobór mocy (max) | 100 W |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia., Nie używać w wilgotnych warunkach., Nie blokować wentylacji urządzenia. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |