Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE 655203RW
- Typ ekspresu do kawy: Automatyczny
- Maksymalne ciśnienie: 19 bar
- Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l
- Typ wkładu kawy: Ziarna kawy
- Kolor produktu: Czarny, Szary, Srebrny
- Moc: 1500 W
Jeszcze podczas przygotowania wyświetlacz coffeeSelect w ekspresie wyznacza perfekcyjny poziom przyjemności z zaparzania kawy. Przejrzysty interfejs użytkownika prezentuje podgląd imponującej gamy aromatycznych kaw i specjalnych napojów kawowo-mlecznych do wyboru, a jego intuicyjna obsługa umożliwia natychmiastowy, bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji za jednym dotknięciem. W rezultacie proste przygotowanie aromatycznego espresso, kremowego cappuccino lub łagodnego napoju kawowego ze spienionym mlekiem stanie się niepowtarzalnym doznaniem.
Ekstra-mocna kawa bez kompromisów w kwestii aromatu, dzięki innowacyjnej funkcji aromaDouble Shot. Funkcja aromaDouble Shot obejmuje dwa procesy mielenia i parzenia, aby zawsze wydobywać najlepszy aromat. Ten automatyczny proces zapewnia, że kawa jest pozbawiona gorzkiego posmaku, ponieważ mniejsza ilość wody oznacza mniej uwolnionej goryczy — dzięki temu do Twojej filiżanki trafia tylko to, co najlepsze w ziarnie.
Każdy amator aromatycznej kawy chętnie celebruje jej parzenie, ale czyszczenie systemu spieniania mleka jest zwykle ponad jego siły. Nowy, opracowany przez markę Siemens system autoMilk Clean kładzie temu kres. Ten w pełni automatyczny, parowy system czyszczenia aktywuje się po każdym parzeniu kawy z mlekiem, zwalniając użytkownika z codziennego mycia modułu spieniania mleka. Ekspres sam utrzymuje idealną higienę, a Ty możesz bez przeszkód serwować pyszne kawowe kompozycje z mleczną pianką.
Wysokiej jakości młynek ceramDrive mieli ziarna kawy wyjątkowo równo, przez co umożliwia wydobycie wszystkich aromatów w trakcie procesu parzenia — wrażenia z picia tak aromatycznej kawy są czymś naprawdę wyjątkowym. Ponieważ młynki ceramiczne — w przeciwieństwie do stalowych — praktycznie nie podlegają zużyciu, gwarantują radość picia kawy.
Dzięki systemowi iAroma w pełni automatyczne ekspresy do kawy Siemens zapewniają zawsze najlepszą jakość każdego napoju. Jest to innowacyjny system, w którym wszystkie komponenty płynnie współpracują w celu osiągnięcia jednego ostatecznego celu: przyjemności.
Niezależnie od tego, na jaki kawowy specjał masz ochotę, czy jest to latte macchiato, kremowe cappuccino, czy też ekstra-mocne espresso, dzięki funkcji oneTouch Twój w pełni automatyczny ekspres może przygotować dla Ciebie czystą kawową rozkosz za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku — nic prostszego. System przygotowuje kawę i mleczne specjały w sposób automatyczny — i dokładnie tak, jak lubisz. Ta doskonała technologia umożliwia beztroskie zanurzenie się w świecie doskonałej kawy.
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 300 g |
| System gorącej wody | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Funkcja zegara | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Szary, Srebrny |
| Długość przewodu | 1 m |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem., Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia., Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Dobierz ochronę do swojego sprzętu i zyskaj większy spokój po zakupie.
Sprawdź dostępne warianty ochrony obejmujące m.in. awarie, przypadkowe uszkodzenia, przepięcia czy kradzież z włamaniem i rabunek — zgodnie z zakresem wybranego wariantu oraz dostępnością przy danym produkcie.