Elektryczny koc podkładowy ADLER AD 7426
138,22 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
- Moc: 60 W
Opis
Elektryczny koc podkładowy Adler AD 7426
Elektryczny koc podkładowy Adler zapewnia ciepło i komfort wypoczynku. Jest również wskazane dla osób dbających o zdrowie. Uśmierza nerwobóle, koi zesztywnienie mięśni i usprawnia krążenie krwi. Łagodzi także dolegliwości reumatyczne. Zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła co pozwala rozkoszować się ciepłą pościelą już w kilka minut po włączeniu. Koc wykonany jest z miękkiego, przytulnego i miłego w dotyku materiału. Można go prać po odpięciu kabla zasilającego i kontrolera temperatury. Ten ostatni pozwala wybrać poziom temperatury i zabezpiecza przed przegrzaniem. Model AD 7426 Adler, o wymiarach wysokość: 150cm & szerokość: 160cm przeznaczony jest dla 2 osób.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Podgrzewacz elektryczny do łóżka |
| Moc | 60 W |
| Kolor produktu | Szary |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Liczba osób | 2 os. |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 / 60 Hz |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
| Materiały | Polar, Poliester |
| Ostrzeżenia | Nie używać, gdy urządzenie jest uszkodzone., Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania., Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Elektryczny koc podkładowy ADLER AD 7426
Trwa wczytywanie...