ENERGIZER BATERIA INDUSTRIAL PRO AAA LR03 1,5V 10 SZTUK
18,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Napięcie baterii: 1,5 V
Możesz być zainteresowany również:
-
ŁADOWARKA PANASONIC PRO
176,90 zł -
ŁADOWARKA PANASONIC SMARTPLUS + 4x AA ENELOOP PRO 2500 mAh
137,90 zł -
ENERGIZER ŁADOWARKA MAXI+4AA ACCU HR6 POW+ 2000mAh
94,99 zł -
ENERGIZER ŁADOWARKA PRO+4AA ACU HR6 POW+ 2000mAh
114,99 zł -
EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORKÓW LC200
27,90 zł -
EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW NC1000MV2
97,00 zł
Opis
Bateria alkaliczna ENERGIZER Industrial AAA LR03 jednorazowa 1,5V 10 szt.
Pakiet 10 jednorazowych baterii alkalicznych ENERGIZER Industrial AAA LR03. Industrial to przemysłowa wersja popularnych wzmocnionych akumulatorów wspomnianego producenta, stworzona z myślą o większych obciążeniach niżeli w przypadku użytku domowego. Idealna dla przedsiębiorstw i urządzeń przemysłowych.
Ogniwa gwarantują doskonałą wydajność przez cały okres żywotności nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Prawdziwe baterie dla wymagających.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Ilość dołączonych baterii | 10 szt. |
| Średnica | 1,05 cm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Ostrzeżenia | Nie połykaj baterii – grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia., Nie wrzucaj do ognia – grozi to wybuchem., Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ENERGIZER BATERIA INDUSTRIAL PRO AAA LR03 1,5V 10 SZTUK
Trwa wczytywanie...