ESPERANZA LATARKA ALUMINIOWA COB DIONE EOT070
17,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Typ latarki: Latarka ręczna
- Typ lamp: LED
- Szerokość produktu: 185 mm
- Waga produktu: 170 g
Możesz być zainteresowany również:
-
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A76 /4 new
13,99 zł -
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A23 /2 new
10,99 zł -
Baterie AA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 2P (25584)
39,90 zł -
Baterie AAA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 2P (25585)
27,90 zł -
Baterie AAA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 4P (25671)
101,90 zł
Specyfikacja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Typ lamp | LED |
| Moc lampy | 3 W |
| Żywotność lamp | 50000 h |
| Odległość wiązki światła (max) | 100 m |
| Moc świetlna (max) | 2500 lm |
| Typ obsługiwanych baterii | 3 x AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Średnica głowicy | 3,4 cm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami., Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| Kraj | Polska |
| Adres | Poznańska 129/133 |
| Kod pocztowy | 05-850 |
| Miasto | Ożarów Mazowiecki |
| info@esperanza.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ESPERANZA LATARKA ALUMINIOWA COB DIONE EOT070
Trwa wczytywanie...