ESPERANZA LATARKA ALUMINIOWA LED HYBRIS EOT068
49,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Typ latarki: Latarka ręczna
- Typ lamp: LED
- Szerokość produktu: 240 mm
- Waga produktu: 440 g
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Typ lamp | LED |
| Moc lampy | 1,2 W |
| Żywotność lamp | 50000 h |
| Moc świetlna (min) | 1000 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 500 m |
| Akumulator | Tak |
| Maksymalne napięcie | 5 V |
| Port ładowania | 5V USB TYP-C |
| Maksymalny prąd ładowania | 1 A |
| Średnica głowicy | 5,3 cm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 440 g |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami., Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| Kraj | Polska |
| Adres | Poznańska 129/133 |
| Kod pocztowy | 05-850 |
| Miasto | Ożarów Mazowiecki |
| info@esperanza.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ESPERANZA LATARKA ALUMINIOWA LED HYBRIS EOT068
Trwa wczytywanie...