ESPERANZA LATARKA CZOŁOWA LED ATHENA EOT067
20,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-14
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Typ latarki: Latarka czołowa
- Typ lamp: LED
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Guma, Tworzywo sztuczne |
| Typ kontroli | Czujnik |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Moc lampy | 3 W |
| Żywotność lamp | 50000 h |
| Strumień świetlny | 240 lm |
| Typ diody LED | COB |
| Akumulator | 24V / 120 Ah x 1 |
| Czas pracy | 5 godzin |
| Czas ładowania | 120 h |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Zintegrowany kabel do ładowania | Tak |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami., Zużyte latarki wyrzucaj w przeznaczonych do tego punktach zbiórki elektroodpadów. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| Kraj | Polska |
| Adres | Poznańska 129/133 |
| Kod pocztowy | 05-850 |
| Miasto | Ożarów Mazowiecki |
| info@esperanza.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ESPERANZA LATARKA CZOŁOWA LED ATHENA EOT067
Trwa wczytywanie...