Esperanza podkładka gaming pod mysz mini classic egp101k
5,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Czarny
Możesz być zainteresowany również:
Opis
ESPERANZA PODKŁADKA GAMING POD MYSZ CLASSIC MINI
Wysokiej jakości, nowoczesna, trwała podkładka pod mysz przeznaczona dla graczy. Kompatybilna z myszkami laserowymi i optycznymi.
Odpowiednie ułożenie włókien w tkaninie zapewnia dużą szybkość ruchu oraz bardzo dobrą kontrolę nad myszką podczas grania.
Spód podkładki wykonany jest z antypoślizgowej gumy zapobiegającej jej przemieszczaniu się.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Materiały | Plastik |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Grubość | 2 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| Kraj | Polska |
| Adres | Poznańska 129/133 |
| Kod pocztowy | 05-850 |
| Miasto | Ożarów Mazowiecki |
| info@esperanza.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie (1)
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
Esperanza podkładka gaming pod mysz mini classic egp101k
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...