ESPERANZA PODKŁADKA GAMING POD MYSZ RGB LED ZODIAC
27,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Biały
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Podświetlana podkładka gamingowa pod mysz Esperanza
Podkładka Esperanza EGP105 to znakomita propozycja dla entuzjastów gier, którzy w sposób szczególny cenią wygodę rozrywki. Duża i gładka przestrzeń robocza, która maksymalizuje wydajność i zwiększa dokładność myszy w grach, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałą zabawą bez uczucia dyskomfortu.
Gumowa, antypoślizgowa dolna części podkładki zapobiega jej przesuwaniu się podczas gry. Podkładka Esperanza współpracuje ze wszystkimi typami sensorów myszy - optycznymi i laserowymi. Dzięki podświetleniu w wielu kolorach może dodatkowo stworzyć w Twoim pokoju niezapomniany nastrój. Postaw na wygodę i graj w wymarzonych warunkach!
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Rozmiar produktu | M |
| Napięcie robocze (doręczane) | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 150 mA |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Materiały | Tkanina, Guma |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| Kraj | Polska |
| Adres | Poznańska 129/133 |
| Kod pocztowy | 05-850 |
| Miasto | Ożarów Mazowiecki |
| info@esperanza.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ESPERANZA PODKŁADKA GAMING POD MYSZ RGB LED ZODIAC
Trwa wczytywanie...