ESPERANZA PODKŁADKA POD MYSZ MINI FLAME EGP101R
- Kolor produktu: Czarny, Pomarańczowy
Podkładka Esperanza Flame EGP101R z atrakcyjną grafiką idealnie zaakcentuje gamingowy charakter pokoju. To idealna propozycja dla graczy, którzy komfort użytkowania stawiają na równi z wyjątkowym designem i mają wysokie wyczucie stylu.
Niewielka podkładka pod mysz Esperanza Flame, wpisze się w zakres preferencji graczy, którzy w sposób szczególny cenią minimalizm i funkcjonalność. Esperanza Flame EGP101R kompatybilna jest z myszkami zarówno laserowymi, jak i optycznymi. Wybierz podkładkę, która zapewni Ci doskonałą zabawę przy ulubionych grach.
| Materiały | Poliester |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Grubość | 2 mm |
| Rozmiar produktu | S |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kolor produktu | Czarny, Pomarańczowy |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| Kraj | Polska |
| Adres | Poznańska 129/133 |
| Kod pocztowy | 05-850 |
| Miasto | Ożarów Mazowiecki |
| info@esperanza.pl |