ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM AVIATOR EGH5000
39,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Styl noszenia: Nagłowny
- Zastosowanie: Gaming
- Typ zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
- Kolor produktu: Czarny
- Regulacja głośności: Tak
- Długość kabla: 1,5 m
- Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz, 30 - 16000 Hz
- Waga produktu: 312 g
- Czułość słuchawek: 105 dB
- Średnica głośnika: 4 cm
- Czułość mikrofonu: -58 dB
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| LED RGB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB 2.0 |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Waga produktu | 312 g |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Maksymalna moc wejścia | 150 mW |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Pasmo przenoszenia | 30 - 16000 Hz |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą., Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| Kraj | Polska |
| Adres | Poznańska 129/133 |
| Kod pocztowy | 05-850 |
| Miasto | Ożarów Mazowiecki |
| info@esperanza.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ESPERANZA SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM AVIATOR EGH5000
Trwa wczytywanie...