EUKANUBA Adult Labrador Retriever - sucha karma dla psa - 12 kg
141,91 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Wiek zwierzęcia: Dorosły
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia: Brak szczególnych potrzeb
- Efekty zdrowotne: Zdrowie ogólne
- Smak karmy: Kurczak, Indyk
- Wielkość psa: Duży (20-40 kg)
Wybierz swój wariant:
Możesz być zainteresowany również:
-
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Loaf VHN - mokra karma dla psa - 200g
6,40 zł -
VET EXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - mokra karma dla psa - 400g
13,93 zł -
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Cat - mokra karma dla kota - 100g
6,69 zł -
GELOREN Horse HA Stawy - żelki dla konia - 450g
87,00 zł -
FIPREX Krople przeciw pasożytom dla psa S - 1 ml
11,99 zł -
VETEXPERT TrichoCat - pasta odkłaczająca dla kotów - 50g
28,98 zł
Opis
NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI
- Wspomaga zdrowie stawów dzięki dodatkowi glukozaminy i siarczanu chondroityny.
- Wspiera wzmacnianie naturalnej odporności dzięki witaminom antyoksydacyjnym
- Badania kliniczne potwierdziły zmniejszenie odkładania się kamienia nazębnego w ciągu 28 dni. Redukuje osad nazębny i wzmacnia zęby.
- Zawiera L-karnitynę i taurynę, które sprzyjają utrzymaniu zdrowego serca.
- Wysoka zawartość białka pomaga utrzymać nieotłuszczone mięśnie.
- Potwierdzona klinicznie skuteczność w utrzymaniu zdrowej skóry i lśniącej sierści, dzięki odpowiedniej zawartości kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 12 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Kurczak, Indyk |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Labrador Retriever |
| Wielkość psa | Duży (20-40 kg) |
| Seria | EUKANUBA Breed Specific |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Główny smak | Kurczak |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Włókna surowe | 2,2% |
| Białko | 23% |
| Popiół surowy | 6,4% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego., Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy., Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8710255121819 |
Rozwiń specyfikację
Opinie (1)
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
EUKANUBA Adult Labrador Retriever - sucha karma dla psa - 12 kg
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...