FOTEL OBROTOWY GAMINGOWY KRZESŁO REMUS BIAŁY
FOTEL OBROTOWY GAMINGOWY KRZESŁO REMUS BIAŁY
- Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
- Materiał podstawy: Metal
- Materiał siedziska: Sztuczna skóra
- Regulowane oparcie: Tak
- Liczba kół: 5 szt.
- Poduszka lędźwiowa: Tak
- Szerokość siedziska: 40 cm
- Głębokość siedziska: 50 cm
- Wysokość (max.): 125 cm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
NIESAMOWITY KOMFORT Z FOTELEM DRIFT
Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę z faktu, iż długie godziny spędzone przed komputerem w jednej pozycji mogą być prawdziwym wyzwaniem dla naszego kręgosłupa i mięśni.
Nieodpowiednio dobrany dla naszego wzrostu i postury fotel może powodować duży dyskomfort objawiający się bólem pleców oraz zesztywnieniem mięśni i stawów co może w przyszłości prowadzić do urazów i zaburzeń postawy.
Aby uniknąć podobnych nieprzyjemnośći najlepiej zaopatrzyć się w fotel Remus marki Top E Shop. Jego charakterystyczny kształt zapewnia siedzącemu jak najlepsze oparcie ciała i najwyższy komfort.
Opływowa forma oparcia obitego ekologiczną skórą dopasowana jest do krzywizny kręgosłupa i stanowi wymierną ulgę nawet podczas wielu godzin korzystania z komputera, a przyjemne w dotyku podłokietniki odciążają mięśnie rąk podczas stukania w klawisze.
Wszystko po to, aby bóle pleców i mięśni były już tylko wspomnieniem, a każdy mógł komfortowo zanurzyć się w świat wirtualnej rozrywki czy nauki.
DOPASUJE SIĘ DO CIEBIE
Potrzebujesz przerwy? Nie ma problemu! Odchyl się swobodnie i zrelaksuj.
Fotel pozwala odchylić oparcie aż o niemal 180 stopni do tyłu, co upodobni go niemal do leżanki.
Fotel obrotowy Remus jest przy tym niezwykle solidny i zniesie naprawdę wiele. Jego chromowana rama została wykonana z wysokiej jakości metalu i utrzyma bez problemu ciężar do 100 kg.
Dla dodatkowego komfortu i podparcia dodano zakrzywiony kąt na ramieniu, a siedzisko ma przedłużoną głębokość 52,5 cm.
Dwie zdejmowalne poduszki stanowią dodatkową podporę dla karku i odcinka lędźwiowego kręgosłupa, zapewniając siedzącemu komfort przez długie godziny spędzone przed ekranem.
Z fotelem Remus praca zdalna, wirtualne rozgrywki czy nauka, staną się czystą przyjemnością.
Specyfikacja
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Kolor podstawowy | Czarny/Biały |
| Materiał podstawy | Metal |
| Materiał ramy | Plastik |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 180° |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wymagany montaż | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Blokada nachylenia | Tak |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Głębokość produktu | 620 mm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 44 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość produktu | 1150 mm |
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem., Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków., Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |