G.SKILL DDR3 AEGIS 2x8GB 1600MHz CL11
359,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 9,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
9,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
9,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Opóźnienie CAS: 11
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 8 GB
- Typ pamięci RAM: DDR3
Możesz być zainteresowany również:
Opis
G.SKILL Aegis
AEGIS zapewnia natychmiastowy wzrost wydajności i stabilności dla wszystkich systemów gier na PC. Jeden z najłatwiejszych i najbardziej opłacalnych sposobów na podniesienie jakości rozgrywki, niezależnie od tego, czy jest to strzelanka, strategia czasu rzeczywistego, czy nawet MMORPG. G.SKILL AEGIS Gaming Memory uwolnia prawdziwe moce twojego systemu.
Z myślą o graczach
G.SKILL AEGIS poprawia natychmiastową reakcję i zmniejsza opóźnienia systemu. Pamięć jest również pokryta elegancką osłoną termiczną.
Wieczysta gwarancja
Wszystkie produkty pamięci G.SKILL objęte są dożywotnią gwarancją, a zespół techniczny jest zawsze gotowy zapewnić konsumentom pełne wsparcie techniczne za pośrednictwem forów internetowych, telefonu i poczty elektronicznej.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci., Trzymać z dala od dzieci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F3-1600C11D-16GIS |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL DDR3 AEGIS 2x8GB 1600MHz CL11
Trwa wczytywanie...