G.SKILL DDR3 RIPJAWSX 2x8GB 1600MHz CL9 XMP
G.SKILL DDR3 RIPJAWSX 2x8GB 1600MHz CL9 XMP
- Opóźnienie CAS: 9
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 8 GB
Klasyczny Ripjaws powrócił! Tym razem seria G.SKILL RipjawsX podnosi poprzeczkę w zakresie komputerowych doświadczeń i oczekiwań dotyczących wydajności. Wyposażony w profile XMP i funkcję dwukanałową, Twoje systemy Intel i AMD z łatwością przetną wszystkie Twoje gry i programy!
Niezrównane rozwiązanie pamięciowe DDR3, seria RipjawsX to pamięć wyboru. Specjalnie zaprojektowane, aby uzupełniać systemy obsługujące dwa kanały i zoptymalizowane pod kątem jak największej kompatybilności z platformami Intel i AMD, każdy zestaw pamięci RipjawsX poddawany jest licznym testom kompatybilności i testów obciążeniowych. W wyniku naszej ścisłej kontroli jakości, RipjawsX oferuje najwyższą jakość, najszybszą prędkość, najniższy czas i najwyższą stabilność.
Rozpraszanie ciepła jest zmaksymalizowane poprzez zwiększenie powierzchni, aby zimne powietrze przechodziło, podczas gdy twój system jest w grach lub komputerach. Wydrążone, przypominające zęby, żebra rozpraszacza ciepła są wykonane z aluminium i zaprojektowane tak, aby umożliwić maksymalizację przepływu powietrza dla maksymalnej wydajności chłodzenia.
Wszystkie pamięci G.SKILL DDR3 są dostarczane z najnowszym standardem Intel XMP opracowanym dla platformy Intela. Zapewnia entuzjastom komputerów PC bezproblemowe korzystanie z funkcji podkręcania w celu zwiększenia wydajności systemów Intel pod kątem ekstremalnych poziomów wydajności przy zachowaniu stabilności systemu.
| Opóźnienie CAS | 9 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Podwójny |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Typ pamięci | PC3-12800 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci., Trzymać z dala od dzieci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F3-1600C9D-16GXM |