G.SKILL DDR4 TridentZ RGB for AMD 2x8GB 3600MHz
- Opóźnienie CAS: 18
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 8 GB
- Typ pamięci RAM: DDR4
Wyposażony w całkowicie wyeksponowany pasek świetlny z żywymi diodami LED RGB połączony z nagradzaną konstrukcją rozpraszacza Trident Z i zbudowany z najwyższej jakości komponentów, zestaw pamięci Trident Z RGB DDR4 łączy w sobie najbardziej żywe oświetlenie RGB z bezkompromisową wydajnością.
Gratyfikacja pełnego RGB. Domyślne oświetlenie zapewnia płynną tęczową falę w pełnym spektrum. Oprogramowanie do pobrania umożliwia rozszerzone efekty i dostosowywanie kolorów do modułów pamięci. Kolor pasuje do twojej obudowy i zapewnia nowe możliwości konfiguracji za pomocą RGB.
Każdy zestaw pamięci zawiera specjalnie ekranowane układy scalone, dzięki procesowi selekcji G.SKILL i specjalnej 10-warstwowej płytce PCB zapewniającej maksymalną stabilność sygnał. Każdy zestaw jest rygorystycznie testowany pod kątem niezawodności, kompatybilności i wydajności w szerokim zakresie płyt głównych.
Trident Z RGB zachowuje charakterystyczny element dekoracyjny tradycyjnej linii Trident Z. Luksusowe wykończone w linii, aluminiowe rozgrzewacze i agresywną konstrukcja płetw dla wysoce efektywnego odprowadzania ciepła. Górna część radiatora została zaprojektowana wyłącznie w celu zamontowania szerszego rozpraszacza światła, aby uzyskć bardziej ekstrawaganckiw oświetlenie.
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2, 1.35 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Chronić przed skrajnymi temperaturami., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F4-3600C18D-16GTZRX |