Producent: G.Skill
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO
- Pamięć RAM: 64 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Opis
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO
Maksymalna wydajność dla platform AMD
Specjalnie zaprojektowany zestaw FLARE X5 to punkt odniesienia wśród pamięci DDR5 – 64 GB (2×32 GB) o taktowaniu 6000 MT/s i opóźnieniach cl28. Współpraca z profilami AMD EXPO umożliwia łatwe podkręcanie bez konieczności ręcznej konfiguracji – jedno kliknięcie w BIOS i Twój system śmiga z maksymalną wydajnością na procesorach AMD Ryzen nowej generacji .
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F5-6000J2836G32GX2-FX5 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL28 EXPO
Trwa wczytywanie...