G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR3 2X8GB 1866MHZ CL11 1,
410,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 9,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
9,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
9,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Opóźnienie CAS: 11
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 8 GB
- Typ pamięci RAM: DDR3
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Poczuj adrenalinę z Ripjaws
Ripjaws to pamięć DDR3 zaprojektowana dla maksymalnej kompatybilności i wydajności procesorów Intel® Core™ 3 i 4 generacji. Zbudowane z najlepszych komponentów, sprawdzonych w najbardziej rygorystycznych warunkach.
Rygorystycznie przetestowane w zakresie kompatybilności i niezawodności
Każdy zestaw pamięci Ripjaws DDR3 jest testowany z rygorystycznym procesie. G.Skill testuje również pamięci w celu sprawdzenia pełnej kompatybilności z różnymi płytami głównymi.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Prędkość zegara pamięci | 1866 MHz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego., Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F3-1866C11D-16GRSL |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR3 2X8GB 1866MHZ CL11 1,
Trwa wczytywanie...