Producent: G.Skill
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHZ CL19 1,2
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHZ CL19 1,2
- Opóźnienie CAS: 19
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 16 GB
- Typ pamięci RAM: DDR4
Możesz być zainteresowany również:
Opis
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHz CL19 – Maksimum wydajności dla laptopa
Szukasz sposobu na przyspieszenie swojego laptopa? G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHz CL19 to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy oczekują stabilności, szybkości i niezawodności. Dzięki częstotliwości 2666 MHz i niskim opóźnieniom CL19, ta pamięć operacyjna gwarantuje płynniejsze działanie systemu, sprawniejsze przetwarzanie danych oraz lepszą wydajność w codziennych zadaniach i aplikacjach wielozadaniowych.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.2 |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego., Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F4-2666C19S-16GRS |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHZ CL19 1,2
Trwa wczytywanie...