G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR4 2X8GB 3200MHZ 1,20V
- Opóźnienie CAS: 22
- Pamięć RAM: 16 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 8 GB
- Typ pamięci RAM: DDR4
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Moduł pamięci G.SKILL Ripjaws DDR4-3200MHz CL22-22-22 1.20V 16GB (2x8GB)
Zestaw G.SKILL Ripjaws DDR4 SO-DIMM to idealne uaktualnienie systemu, zapewniające szybszy transfer danych i wyższą wydajność energetyczną niż kiedykolwiek. Poznaj nowy standard szybkości dzięki Ripjaws DDR4 SO-DIMM już dziś!
Zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności i niezawodności
Każdy zestaw pamięci, zbudowany wyłącznie ze specjalnie sprawdzanych komponentów, ręcznie wybieranych w rygorystycznym i wysoce selektywnym procesie łączenia produktów firmy G.SKILL, jest ostrożnie testowany, aby zagwarantować maksymalną wydajność i niezawodność.
Mały i szybki
Ripjaws DDR4 SO-DIMM jest kompatybilny z wysokowydajnymi laptopami do gier i komputerami, które obsługują pamięć DDR4 SO-DIMM. Jest to jeden z najłatwiejszych i najbardziej opłacalnych sposobów na modernizację komputerów PC, niezależnie od tego, czy są przeznaczone do gier, czy do pracy.
Wydajność
Zaprojektowany z niskim napięciem 1,2 V ~ 1,35 V w standardzie DDR4, Ripjaws DDR4 SO-DIMM zmniejsza zużycie energii, a jednocześnie obniża moc cieplną, dzięki czemu systemy działają chłodniej, stabilniej i wydajniej.
Obsługa XMP 2.0
Po prostu ustaw i ruszaj. Zaprogramowany z najnowszymi profilami Intel XMP 2.0, jedyną rzeczą między Tobą a ekstremalną wydajnością jest proste ustawienie.
Ograniczona dożywotnia gwarancja
Wszystkie produkty pamięci G.SKILL są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją, a zespół techniczny G.SKILL jest zawsze gotowy, aby zapewnić konsumentom pełne wsparcie techniczne za pośrednictwem forum internetowego, telefonu i poczty elektronicznej.
Specyfikacja
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie pamięci | 1.2 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego., Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F4-3200C22D-16GRS |