G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL
5 196,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Opóźnienie CAS: 30
- Pamięć RAM: 64 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Ekstremalna wydajność z AMD EXPO
Zbudowany z ręcznie selekcjonowanych układów DRAM DDR5, ten zestaw zapewnia stabilne i wyjątkowo szybkie taktowanie 6000 MT/s przy niskim opóźnieniu CL30‑36‑36‑96 i napięciu 1,40 V. Profil AMD EXPO pozwala na łatwe, szybkie podkręcenie w BIOS-ie – wystarczy jedno ustawienie, by uwolnić pełny potencjał pamięci
Technologia i jakość w każdym calu
Każdy moduł pamięci G.SKILL przeszedł rygorystyczne testy jakości i kompatybilności, by zapewnić maksymalną stabilność, wydajność i niezawodność. Zyskujesz produkt, który działa pewnie zarówno w ekstremalnych scenariuszach testowych, jak i w codziennym użytkowaniu – od gamingu po pracę profesjonalną.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.1, 1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie., Chronić przed wilgocią., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL
Trwa wczytywanie...