Producent: GELOREN
GELOREN Small dog Stawy - żelki dla psa - 180g
GELOREN Small dog Stawy - żelki dla psa - 180g
- Forma dawkowania: Stały
- Waga produktu: 180 g
Wybierz swój wariant:
Rozmiar
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów, Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów, Rozwój stawów |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe, Wspomaganie stawów |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 180 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Białko | 56,4% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Popiół surowy | 3% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Zawartość wilgoci | 45% |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą lub ubraniem., Chronić przed dziećmi., W przypadku zanieczyszczenia skóry natychmiast przemyć dużą ilością wody. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8595163716032 |