Głośniki samochodowe KENWOOD KFC-S1356
76,49 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Typ głośnika: 2-drożny
- Kształt: Okrągły
Możesz być zainteresowany również:
Opis
KFC-S1356
System głośnikowy z serii Stage Sound Dual-Cone 13 cm
Głośnik do montażu
13 cm polipropylenowa membrana
Woofer wysokiej wytrzymałości
System głośnikowy Dual-Cone
Moc szczytowa 260W
Moc RMS 30W
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Impedancja | 4 Ω |
| Rodzaj głośnika wysokotonowego | Neodym |
| Zakres częstotliwości | 45Hz - 18000Hz |
| Moc szczytowa | 260 W |
| Kształt | Okrągły |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wypukłość głośnika wysokotonowego | Y |
| Kratka głośnika | Y |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Rodzaj magnesu głośnika niskich tonów | Ferryt |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 47,6 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty., Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych., Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Głośniki samochodowe KENWOOD KFC-S1356
Trwa wczytywanie...