Głośniki samochodowe KENWOOD KFC-S1756
96,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Czułość: 89 dB
- Moc szczytowa: 250 W
- Kształt: Okrągły
- Waga produktu: 536 g
Możesz być zainteresowany również:
Opis
GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE KENWOOD KFC-S1756
Szerokopasmowe głośniki samochodowe KENWOOD KFC-S1756 o mocy szczytowej 300 W oferują bardzo dobrą jakość dźwięku i szerokie pasmo przenoszenia wynoszące od 35 do 18000 Hz. Łatwy montaż głośników pozwoli szybko uzyskać lepszą jakość dźwięku w każdym samochodzie.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Czułość | 89 dB |
| Moc szczytowa | 250 W |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Kształt | Okrągły |
| Częstotliwość wejściowa | 35 - 18000 Hz |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 49,4 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Waga produktu | 536 g |
| Głębokość mocowania | 4,4 cm |
| Średnica otworu montażowego | 14,4 cm |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty., Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych., Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Głośniki samochodowe KENWOOD KFC-S1756
Trwa wczytywanie...