GOODRAM DDR5 64GB 6400MHz CL32 2048x8
3 844,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Opóźnienie CAS: 32
- Pamięć RAM: 64 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Ustawienie trybu | 2048M x 8 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Podświetlenie | Nie |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Wysokość produktu | 6 mm |
| Waga produktu | 66 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 53 mm |
| Wysokość opakowania | 24 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 97 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie., Chronić przed wilgocią., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | IR-6400D564L32/64GDC |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
GOODRAM DDR5 64GB 6400MHz CL32 2048x8
Trwa wczytywanie...