Subskrybuj Apple iPhone 14 Pro Max 256GB już od 178,88 zł/mc netto– dowiedz się więcej

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro Wyposażenie biura Gilotyny i trymery HP olia laminacyjna EVERYDAY A4 80 mic, 100 szt.

HP olia laminacyjna EVERYDAY A4 80 mic, 100 szt.

0.jpg
0.jpg

HP olia laminacyjna EVERYDAY A4 80 mic, 100 szt.

Producent:  HP
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Folie do laminowania HP Everyday

Folie do laminowania HP Everyday nadają się do laminowania na gorąco ważnych dokumentów i znajdują zastosowanie głównie w życiu codziennym. Dzięki grubości 80 mikronów folie nadają się do wszystkich modeli HP OneLam oraz HP Pro Laminator. Wszystkie folie do laminowania HP Eyeryday mogą być stosowane również w urządzeniach do laminowania innych producentów (muszą one obsługiwać jednak taką grubość folii).
Błyszczące, przezroczyste folie do laminowania na gorąco HP Everyday są dostępne w rozmiarach od wizytówki przez format A6 do A3.

Specyfikacja

Format nośnika (podajnik 1) A4
Maksymalna grubość folii 80 µm
Ilość sztuk 100
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

HP olia laminacyjna EVERYDAY A4 80 mic, 100 szt.

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: HP olia laminacyjna EVERYDAY A4 80 mic, 100 szt.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.