Producent: TP-Link
Inteligentne gniazdko TP-Link Tapo P110M
Inteligentne gniazdko TP-Link Tapo P110M
- Wi-Fi: Tak
- Przeznaczenie: Wewnętrzna
- Kolor produktu: Biały
- Szerokość produktu: 51 mm
- Wysokość produktu: 72 mm
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Technologie bezprzewodowe | Bluetooth / Wi-Fi |
| Częstotliwość | 2400 MHz |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | ABS, Poliwęglan (PC) |
| Diody LED | Zasilanie, Status |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Certyfikaty | RoHS, CE, EAC |
| Maksymalna moc wejściowa | 3680 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Współpraca z Google Home | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 72 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość wtyczek inteligentnych | 1 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami, może powodować zwarcie lub uszkodzenie urządzenia., Trzymać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia., Odpowiednie do użytku tylko w suchych i czystych miejscach. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |