Kamera IP V5P 5MP WI-FI BIAŁA
Kamera IP V5P 5MP WI-FI BIAŁA
- Model: Kamera bezpieczeństwa IP
- Sposób łączności: Bezprzewodowy
- Typ przetwornika obrazu: CMOS
- Maksymalna rozdzielczość: 3072 x 1728 px
- Rodzaj zasilania: DC
Opis
Kamera IP V5P 5MP WI-FI BIAŁA
Kamera V5P oferuje wysoką rozdzielczość 5 megapikseli (3072 × 1728), co oznacza bardzo wyraźny obraz zarówno za dnia, jak i nocy. Dzięki jasnemu obiektywowi 4 mm o przysłonie f/2.1 obraz jest czysty, szczegóły zostają zachowane nawet przy słabym oświetleniu. Tryb nocny zapewnia widoczność do ok. 20 m. Kamera rozróżnia ludzi oraz pojazdy, eliminując fałszywe alarmy spowodowane np. zwierzętami lub poruszającymi się liśćmi. Gdy wykryje intruza, uruchomiona zostaje syrena dźwiękowa (do 100 dB) i/lub alarm świetlny, co skutecznie odstrasza nieproszonych gości.
Dwuzakresowe Wi-Fi
Kamera Foscam V5P posiada dwuzakresowe Wi-Fi, co oznacza, że można ją sparować z siecią 2,4 GHz lub 5 GHz. Skraca czas połączenia i upraszcza proces konfiguracji. Podłączenie sieci 5 GHz wzmacnia połączenie, a jednocześnie zapobiega zakłóceniom sygnału.
Rozdzielczość QHD 3K/5 MP
Kamera do monitoringu ma rozdzielczość 5 MP i zapewnia obrazy w wysokiej rozdzielczości. Nieprzerwane bezpieczeństwo, bez względu na dzień i noc.
Wykrywanie ludzi/pojazdów
Pożegnaj niechciane alarmy uruchamiane przez poruszające się gałęzie lub latające owady. Dzięki zaawansowanemu wykrywaniu ludzi/pojazdów kamera identyfikuje prawdziwe zagrożenia w świetle najnowocześniejszych algorytmów wykrywania, zapewniając najwyższy spokój i ulgę.
Dwukierunkowe audio umożliwia dialog
Wbudowany mikrofon i głośnik pozwalają słuchać i rozmawiać z każdym, kogo złapie kamera. Przywitaj się z rodziną, przyjaciółmi lub poinformuj nieproszonych gości, aby opuścili twój teren.
Alarm dźwiękowy i świetlny
Po wykryciu intruza włącza się reflektor kamery i syrena, aby ostrzec potencjalnych przestępców. Możesz także ręcznie włączyć reflektor, aby powstrzymać przestępstwa, zanim do nich dojdzie. Syrena alarmową o głośności maksymalnie 100 dB.
Odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja do użytku na zewnątrz
Obudowa o stopniu ochrony IP66 została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić ochronę przed niesprzyjającą pogodą.
Obsługuj Amazon Alexa i Google Home
Integrujemy V5P ze sterowaniem głosowym Amazon Alexa. Dzięki tej umiejętności możesz powiedzieć Alexie, aby wyświetlała strumień wideo na żywo z kamery na urządzeniu Amazon. Podobne polecenia głosowe są również dostępne w Google Home.
Specyfikacja
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Wirtualny asystent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, WEEE |
| Układ | Pocisk |
| Typ mocowania | Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 91.6° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 107.9° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 49.6° |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Długość ogniskowa | 4 mm |
| Przesłona obiektywu | F/2.1 |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
| Cyfrowy zoom | 6x |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 20 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3072 x 1728 px |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264, H.264+ |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720), 3072 x 1728, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p, 3K, 720p |
| Ilość klatek | 25 fps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Regulowanie jakości | Jasność, Ostrość, Kontrast, Nasycenie |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | PCM, AAC |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IP, TCP, UDP, HTTP, HTTPS, SMTP, FTP, DHCP, RTSP, ONVIF |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Rodzaj powiadomienia | Mail, Powiadomienie push |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Poziom hałasu syreny | 100 dB |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wilgotność względna przechowywania kamery (h-h) | 0 - 90% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Waga produktu | 346 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba kamer | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Antena | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika., Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym., Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |