Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5070 AORUS MASTER 12GB
- Procesor graficzny: GeForce RTX 5070
- Pamięć karty graficznej: 12 GB
- Magistrala pamięci: 192 bit
Poznaj GeForce RTX 5070, kartę graficzną nowej generacji, stworzoną z myślą o entuzjastach gamingu i twórcach treści. Wyposażona w układ graficzny RTX 5070, oferuje niezrównaną moc obliczeniową, zapewniając płynność rozgrywki i niesamowitą jakość obrazu.
Ciesz się kinową jakością grafiki z najnowszą technologią śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Nvidia DLSS 4, technologia oparta na sztucznej inteligencji, zapewnia wyższą wydajność i nieskazitelną ostrość obrazu. Ultraszybka pamięć w połączeniu z 192-bitową szyną gwarantuje błyskawiczne przetwarzanie danych.
PCIe 5.0 x16 zapewnia pełną kompatybilność z najnowszymi płytami głównymi i jeszcze większą przepustowość. Zaawansowane chłodzenie z 3 wentylatorami gwarantuje skuteczną regulację temperatury i cichą pracę, nawet pod dużym obciążeniem.
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5070 |
| Taktowanie procesora | 2512 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Długość produktu | 317 mm |
| Głębokość produktu | 136 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Zasilanie |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | GV-N5070AORUS M-12GD |