Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE 12GB (GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD)
- Procesor graficzny: GeForce RTX 5070
- Pamięć karty graficznej: 12 GB
- Magistrala pamięci: 192 bit
Obłędna płynność i dynamika obrazu, oszałamiające efekty świetlne niczym na kinowym ekranie, najbardziej zaawansowana architektura GPU, pełna obsługa ray tracingu i dobrodziejstwa sztucznej inteligencji — to wszystko przynosi z sobą karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE.
Pozwól jej porwać Cię do świata gamingu, jakiego niedane Ci było doświadczyć nigdy wcześniej!
Osiągnij maksymalną wydajność AI z FP4 i DLSS 4
Optymalizacja pod kątem shaderów neuronowych
Stworzone dla optymalnej geometrii
RTX od NVIDIA to najbardziej zaawansowana platforma, która obejmuje pełną obsługę ray tracingu i technologii renderowania neuronowego, które rewolucjonizują sposób, w jaki gramy i tworzymy treści. Już ponad 700 gier i aplikacji korzysta z dobrodziejstw technologii RTX, która zapewnia wyjątkowo realistyczną grafikę i szybką pracę, dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i funkcji, których dostarcza, takich jak DLSS Multi Frame Generation.
Karta Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE uwalnia pełną chwałę ray tracingu wraz z renderowaniem neuronowym, który symuluje, jak światło zachowuje się w świecie rzeczywistym. Dzięki mocy serii RTX 50 i rdzeni RT czwartej generacji możesz doświadczyć niesamowicie szczegółowych wirtualnych światów jak nigdy dotąd.
DLSS to rewolucyjny przełom w grafice napędzanej przez AI, który masowo zwiększa wydajność w generowaniu grafiki, pozwalając uzyskać wyższe FPS, zredukować opóźnienia i polepszyć wyraźnie jakość generowanego obrazu. Zasilany przez nowe rdzenie Tensor piątej generacji w układach GPU GeForce RTX 50, DLSS 4 wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości.
Technologia NVIDIA Reflex 2 optymalizuje grafikę pod kątem większej responsywności, zapewniając szybsze namierzanie celu, krótszy czas reakcji i większą precyzję podczas każdej rozgrywki. Z NVIDIA Reflex 2 zdominujesz każde wirtualne pole bitwy.
Przejdź na wyższy poziom dzięki zaawansowanej technologii AI z kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX. Przyspiesz swoją rozgrywkę, twórczość, pracę i rozwój dzięki wbudowanym procesorom AI. Twoje urządzenie z systemem Windows zyskuje dostęp do jednej z najpotężniejszych technologii sztucznej inteligencji na świecie.
NVIDIA Studio to Twoja kreatywna przewaga. Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE oferuje przełomową wydajność w edycji wideo, renderowaniu 3D i projektowaniu graficznym. Skorzystaj z przyspieszenia RTX w najpopularniejszych aplikacjach kreatywnych, światowej klasy sterowników NVIDIA Studio, które są stale aktualizowane z myślą o maksymalnej stabilności, oraz zestawu ekskluzywnych narzędzi, wykorzystujących moc RTX do wspomaganych sztuczną inteligencją procesów twórczych.
Wznieś swoje transmisje na żywo, rozmowy głosowe i wideopołączenia na wyższy poziom dzięki ulepszeniom audio-wideo opartym na sztucznej inteligencji. Usuń rozpraszające dźwięki z tła, spersonalizuj swój obraz wideo i skorzystaj z wielu innych funkcji – wszystko za pomocą jednego kliknięcia.
Technologia RTX Video Super Resolution i HDR wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby automatycznie poprawiać jakość filmów odtwarzanych w przeglądarkach Chrome, Edge i Firefox. Obrazy stają się wyraźniejsze, a artefakty kompresji znikają, dzięki czemu możesz cieszyć się niesamowitą szczegółowością i klarownością – nawet w rozdzielczości do 4K.
Dzięki RTX Remix moderzy mogą w prosty sposób przechwytywać zasoby z gier, ulepszać materiały za pomocą narzędzi wspomaganych sztuczną inteligencją i tworzyć zachwycające remastery z obsługą ray tracingu i DLSS. To nowa jakość klasycznych tytułów w nowoczesnym wydaniu.
Wykorzystaj moc dziewiątej generacji enkodera NVIDIA (NVENC), aby błyskawicznie eksportować wideo i korzystać z efektów opartych na AI w takich programach jak DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro i wielu innych. Twórz szybciej, edytuj sprawniej i realizuj swoje projekty bez ograniczeń.
System chłodzenia WINDFORCE obejmuje trzy wysoce wydajne wentylatory Hawk z unikalnymi łopatkami, które obracają się naprzemiennie, kompozytowe miedziane rurki cieplne, dużą miedzianą płytą, żel termoprzewodzący klasy serwerowej, aktywne wentylatory 3D i chłodzenie ekranowe, które razem zapewniają wysoką wydajność rozpraszania ciepła.
Głównym elementem chłodzenia karty Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE są wentylatory Hawk o unikalnej konstrukcji łopatek, inspirowanej aerodynamicznymi skrzydłami orła.
Konstrukcja łopatek wentylatora pozwala zmniejszyć opór powietrza i obniżyć poziom generowanego hałasu, generując do 53,6% wzrostu ciśnienia powietrza i 12,5% wzrostu objętości powietrza bez uszczerbku dla akustyki.
Zastosowany w karcie żel termoprzewodzący klasy serwerowej chłodzi krytyczne komponenty takie jak pamięci VRAM i tranzystory MOFSET podnosząc niezawodność całej konstrukcji. Wysoce odkształcalny, niepłynny żel zapewnia optymalny kontakt z nierówną powierzchnią i skutecznie opiera się odkształceniom podczas transportu lub długotrwałego użytkowania, w przeciwieństwie do tradycyjnych podkładek termicznych.
Duża miedziana płyta bezpośrednio styka się z procesorem graficznym, w połączeniu z kompozytowymi miedzianymi rurkami cieplnymi, które szybko przenoszą ciepło procesora graficznego i pamięci VRAM do radiatora.
Wydłużony radiator umożliwia lepszy przepływ powietrza, zapewniając tym samym optymalne rozpraszanie ciepła.
Wybierz dowolny kolor spośród 16,7 mln konfigurowalnych kolorów RGB i efekt świetlny albo zsynchronizuj go z innymi urządzeniami w Gigabyte Control Center.
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE zachwyca stylem inspirowanym elementami lotniczymi i science-fiction, wyraźnie zaznaczając styl EAGLE, który świetnie integruje się z innymi produktami marki Gigabyte.
Panele boczne wykonano z warstwowej metalowej płyty co zwiększa głębię i dynamikę pulsujących elementów. W połączeniu z subtelnymi niebieskimi efektami świetlnymi, tworzy to wciągającą estetykę science-fiction.
Metalowa płyta tylna zapewnia nie tylko estetyczny kształt, ale także wzmacnia strukturę karty graficznej, zapewniając jej zwiększoną ochronę.
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE jest zgodna z formatem SFF, dzięki czemu można jej używać w niewielkich obudowach, które wreszcie zyskują idealną równowagę między rozmiarem i mocą.
Specjalny wskaźnik ostrzeże graczy migającym światłem, gdy wykryje jakiekolwiek nieprawidłowości.
Gigabyte Control Center (GCC) to zunifikowane oprogramowanie dla wszystkich produktów wspieranych przez Gigabyte. Zapewnia ono intuicyjny interfejs, który pozwala użytkownikom na dostosowanie prędkości zegara, napięcia, trybu pracy wentylatora oraz celu zasilania w czasie rzeczywistym.
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5070 |
| Taktowanie procesora | 2587 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Prędkość zegara pamięci | 28000 MHz |
| Przepustowość pamięci | 28 GB/s |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1a |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Ilość gniazd | 2 |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Waga produktu | 2 kg |
| Długość produktu | 290 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 398 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | Zasilanie |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD |