Dostawa 0zł
Raty 0%
Producent: Zotac
Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF OC 16GB (ZT-B50710J3-10P)
Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF OC 16GB (ZT-B50710J3-10P)
4 409,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-16
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Procesor graficzny: GeForce RTX 5070 Ti
- Pamięć karty graficznej: 16 GB
- Magistrala pamięci: 256 bit
Możesz być zainteresowany również:
-
Zasilacz DeepCool PF750 750W 80 Plus (R-PF750D-HA0B-EU)
215,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
1 632,00 zł -
Dysk SSD Lexar NM790 2TB M.2 PCIe NVMe
979,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
855,00 zł -
G.SKILL DDR4 TridentZ RGB for AMD 2x8GB 3600MHz
857,00 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł
Specyfikacja
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5070 Ti |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2482 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Zotac IceStorm 2.0 |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Średnica czaszy wentylatora | 9 cm |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Wysokość wspornika | Full-Height (FH) |
| Ilość gniazd | 2 |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Gotowość na SFF | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Pobór mocy (max) | 300 W |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Długość produktu | 304,4 mm |
| Głębokość produktu | 41,6 mm |
| Wysokość produktu | 115,8 mm |
| Szerokość opakowania | 207 mm |
| Głębokość opakowania | 99 mm |
| Wysokość opakowania | 424 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | ZT-B50710J3-10P |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 Ti SOLID SFF OC 16GB (ZT-B50710J3-10P)
Trwa wczytywanie...