KINGSTON DDR5 SODIMM 64GB 5600Hz CL40 KITx2 FURY Im
- Opóźnienie CAS: 40
- Pamięć RAM: 64 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Opis
KINGSTON DDR5 SODIMM 64GB 5600Hz CL40 KITx2 FURY
Twój notebook lub komputer SFF mogą teraz korzystać z najnowocześniejszej technologii dzięki pamięci Kingston FURY™ Impact DDR5. Pamięć Kingston FURY Impact DDR5 z certyfikatem Intel® XMP 3.0 SODIMM oferuje wszystkie zaawansowane funkcje pamięci DDR5 w smukłej, kompaktowej obudowie. Dzięki innowacyjnej technologii przetaktowywania Plug N Play1 pamięć Kingston FURY Impact DDR5 automatycznie obsługuje wysokie szybkość transferu danych przy niższych opóźnieniach i napięciu 1,1V, zapewniając systemowi wzrost wydajności bez konieczności aktywacji profilu XMP.
Imponująca wydajność technologii DDR5 SODIMM, funkcja automatycznego przetaktowania Plug N Play Certyfikat Intel® XMP 3.0, mniejsze zużycie energii, zwiększona wydajność, większa stabilność dzięki wbudowanej funkcji korekcji ECC, imponująca wydajność technologii DDR5 SODIMM O 50% szybsza od pamięci DDR4, aby zwiększyć potencjał obsługi gier, renderowania i pracy wielozadaniowej. Pamięć Kingston FURY Impact DDR5 automatycznie przetaktowuje się do najwyższej dopuszczalnej prędkości.
Zmaksymalizuj wydajność pamięci dzięki zaawansowanym, wstępnie zoptymalizowanym ustawieniom częstotliwości, szybkości i napięcia na potrzeby przetaktowania.
Mniejsze zużycie energii, zwiększona wydajność Utrzymuj doskonałą wydajność swojego systemu przy niskiej emisji ciepła dzięki pamięci Impact DDR5 o napięciu zasilania 1,1V. Większa stabilność dzięki wbudowanej funkcji korekcji ECC Większa stabilność dzięki wbudowanej funkcji korekcji ECC
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Ustawienie trybu | 4096M x 64 |
| Czas cyklu wiersza | 48 ns |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 295 ns |
| Czas aktywności wiersza | 28,56 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 1,8 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Standard JEDEC | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Szerokość produktu | 3,8 mm |
| Głębokość produktu | 69,6 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Szerokość opakowania | 95,2 mm |
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Wysokość opakowania | 171,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 46,21 g |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego., Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | KF556S40IBK2-64 |
| Nazwa | Kingston Technology International Ltd/ Kingston Digital International Ltd |
| Kraj | Irlandia |
| Adres | Stratus House, College and Business Technology Park Blanchardstown Road North |
| Kod pocztowy | D15 PEC4 |
| Miasto | Dublin 15 |
| productsafety@kingston.ie |