Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro Urządzenia biurowe Urządzenia wskazujące Klawiatura mechaniczna A4TECH BLOODY B820R RGB

Klawiatura mechaniczna A4TECH BLOODY B820R RGB

pr_2018_1_25_8_47_40_853_00.jpg
pr_2018_1_25_8_46_50_615_04.jpg
Klawiatura-mechaniczna-A4-Tech.jpg
pr_2018_1_25_8_47_40_853_00.jpg
pr_2018_1_25_8_46_50_615_04.jpg
Klawiatura-mechaniczna-A4-Tech.jpg
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Klawiatura mechaniczna A4TECH BLOODY GAMING B820R RGB gamingowa komputerowa USB RGB Czarny

Najnowsza klawiatura mechaniczna Bloody B820R RGB to kolejna propozycja wykorzystująca innowacyjną technologię mechanicznych switch'y działających na podczerwień. Zapewnia to 30% szybszą reakcję urządzenia względem tradycyjnych metalowych czujników, co sprawia, że B820R jest najszybszą gamingową klawiaturą na świecie.

Podświetlenie w systemie RGB to sposób tworzenia światła, który pozwala na uzyskanie dowolnego i niesamowicie nasyconego koloru. Dzięki podświetleniu RGB klawiatura B820R jest idealna na nocne sesje gamingowe.

LIGHT STRIKE K

LIGHT STRIKE II to rewolucyjna technologia mechanicznych przełączników optycznych LIGHT STRIKE, wykorzystujących do aktywacji przycisku sensor podczerwieni. LK zapewnia jedynie 0,2 ms opóźnienia oraz ponad 100 mln. kliknięć.

Powszechnie stosowane metalowe przełączniki charakteryzują się krótkim czasem życia oraz określonym wskaźnikiem awaryjności ze względu na proces utleniania. Dodatkowym problemem – odczuwalnym w codziennym użytkowaniu – jest hałas spowodowany pracą metalowych przełączników. Nowa generacja przełączników opartych na technologii LK 2 wykorzystuje czujnik podczerwieni, dzięki czemu udało się uniknąć kontaktu metalu, wyeliminowane zostało utlenianie się, a przełączniki nigdy się nie zużywają. Klawiatury Bloody wykorzystują innowacyjną technologię mechanicznych switch’y działających na podczerwień. Zapewnia to 25% szybszą reakcję urządzenia względem tradycyjnych metalowych czujników, co sprawia, że są najszybsze na świecie.

KLAWISZE MULTIMEDIALNE

Klawiatury Bloody zostały wyposażone w nawigacyjne przyciski multimedialne zwiększające komfort użytkownika podczas obsługi programów i urządzeń peryferyjnych.


REGULACJA PODŚWIETLENIA KLAWISZY

Dzięki technologii zarządzania natężeniem (lub kolorem – opcja) podświetlenia klawiszy, użytkownik może sam ustawić najbardziej optymalne dla siebie i panujących warunków podświetlenie swojej klawiatury.


SILICON ANTI - SLIPPER

Klawiatury Bloody wyposażone zostały w silikonowe nóżki zapewniające użytkownikowi optymalne ułożenie jak również zapobiegające przesuwaniu klawiatury podczas gry.

PODŚWIETLENIE RGB

System RGB to sposób tworzenia światła, który pozwala na uzyskanie dowolnego i niesamowicie nasyconego koloru. Dzięki podświetleniu RGB produkty BLOODY są idealne na nocne sesje gamingowe.


PROGRAMOWALNE PRZYCISKI

Programowalne przyciski umożliwiają spersonalizowanie produktu według swoich potrzeb poprzez przypisanie funkcji do poszczególnych klawiszy.

Specyfikacja

Rekomendowane użycie Gaming
Interfejs urządzenia USB
Typ klawiatury Mechaniczna
Urządzenie wskazujące Nie
Rozmiar klawiatury Standardowy
Klawiatura numeryczna Tak
Klawisze Windows Tak
Klawisze multimedialne Tak
Żywotność klawiszy klawiatury 100 milionów znaków
Podświetlenie Tak
Typ podświetlacza RGB LED
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Regulowane podświetlenie Tak
Styl klawiatury Prosty
Podstawka na nadgarstek Nie
Kolor produktu Czarny
Rodzaj zasilania USB
Dołączona myszka Nie
Wymiary klawiatury (SxGxW) 445 x 132 x 37 mm
Liczba dołączonych produktów 1 szt.
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Klawiatura mechaniczna A4TECH BLOODY B820R RGB

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych:Polityka prywatności.