Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery
Aktywne filtry
Producent: MikroTik

Komputery

(30)
Sortuj
MikroTik S-31DLC20D SFP 1.25G SM 20km 1310nm LC

MikroTik S-31DLC20D SFP 1.25G SM 20km 1310nm LC

1310 nm / LC

89,20 zł
opinii
Dodaj do porównania
Zapisane listy
Dodaj do koszyka
Wyświetlaj

Zaufani producenci

AMD Gigabyte Intel Lenovo MSI
Sortuj