Kuchenka elektryczna Clatronic EKP 3788
- Kolor produktu: Stal nierdzewna, Czarny
- Rodzaj płyty grzejnej: Płyta uszczelniona
- Szerokość produktu: 360 mm
- Głębokość produktu: 285 mm
- Wysokość produktu: 70 mm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Kuchenka elektryczna Clatronic EKP 3788
Clatronic EKP 3788 E to jednopłytowa kuchenka elektryczna, która posiada bezstopniowy regulowany termostat pozwalający dobrać właściwą temperaturę do przygotowania danej potrawy. Kuchenka idealnie sprawdza się w miejscach gdzie nie ma dostępu do gazu, np. ogródki działkowe, kemping, wyjazdy. Kuchenkę elektryczną będzie można docenić również i wtedy, kiedy okaże się nagle, iż dotychczasowa ilość palników w kuchni jest jednak za mała wobec akurat zaistniałej sytuacji, np. rodzinnej uroczystości domowej czy też domowego przyjęcia okazyjnego. EKP 3788 E jest bardzo dobrym wyborem, jeśli tego typu urządzenie potrzebne będzie jedynie tymczasowo, np. na czas wynajmu lokalu niewyposażonego w tego typu sprzęt.
Cechy kuchenki dwupłytowej:
Obudowa ze stali nierdzewnej
Średnica płyty ok. 180 mm, moc znamionowa 1500 W
Pokrętło z bezstopniowym termostatem (od MIN. do MAX.)
Lampka kontrolna zasilania
Uchwyty "cool touch"
Wysoka stabilność
Ochrona przed przegrzaniem
Oznaczenia CE - spełnia wszystkie restrykcyjne normy UE
Dlaczego warto kupić kuchenkę przenośną Clatronic EKP?
Uniwersalność
Kuchenka idealnie sprawdza się w miejscach gdzie nie ma dostępu do gazu, np. ogródki działkowe, kemping, wyjazdy
Mobilność
Dzięki uchwytom oraz niewielkiej wadze kuchenkę można łatwo przenieść w dowolne miejsce, na czas gotowania
Zawsze w pogotowiu
Urządzenie jest świetnym wyborem, jeśli potrzebujemy go jedynie tymczasowo np. na czas wynajmu lokalu niewyposażonego lub podczas nieplanowanej przerwy w dostawie gazu
Idealna na prezent
Urządzenie posiada eleganckie opakowanie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się, jako prezent!
Specyfikacja
| Liczba płytek elektrycznych | 1 stref(y) |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna, Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta uszczelniona |
| Typ górnej powierzchni | Stal nierdzewna |
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Normalny palnik | 1500 W |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych | 18 cm |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 1 |
| Certyfikaty | CE |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Przyłącza (prąd) | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych., Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami., Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | EKP 3788 |