Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20E1GB
- Umiejscowienie urządzenia: Blat
- Moc mikrofalówki: 700 W
- Moc grilla: 900 W
- Wbudowany wyświetlacz: Tak
- Kolor produktu: Czarny
- Grill: Tak
- Rożen: Tak
- Funkcja rozmrażania: Tak
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20E1GB wyposażona jest w praktyczną funkcję Combigrill. Sprawia to, że aktywne są zarówno mikrofale, jak i grill. Dzięki temu Twój posiłek będzie ciepły w środku, a na wierzchu będzie mieć chrupiącą skórkę. Idealne rozwiązanie dla potraf ziemniaczanych, mięsnych czy ryżowych.
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20E1GB posiada funkcję MultiWave System, który sprawia, że fale rozchodzą się równolegle wewnątrz komory urządzenia. Dzięki temu Twój posiłek będzie dobrze podgrzany. W kuchence mikrofalowej AMICA AMGF20E1GB możesz również rozmrażać produkty.
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Pojemność | 20 l |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Moc grilla | 900 W |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Sposób otwierania drzwi | Wciskane |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 2,45 cm |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Minutnik | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdejmowany stelaż do grillowania | Tak |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Materiał frontów | Szkło |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Funkcja zegara | Tak |
| Minutnik | 95 min |
| Grill | Tak |
| Rożen | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Ilość programów gotowania | 9 |
| Szerokość produktu | 45,2 mm |
| Głębokość produktu | 33,3 mm |
| Wysokość produktu | 26,2 mm |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem., Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu., Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | AMGF20E1GB |
*Zakres zależy od kategorii urządzenia. Sprawdź szczegóły i wyłączenia
*Zakres zależy od kategorii urządzenia. Sprawdź szczegóły i wyłączenia
Usługę realizuje firma Zadbano.
Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu
Dobierz ochronę do swojego sprzętu i zyskaj większy spokój po zakupie.
Sprawdź dostępne warianty ochrony obejmujące m.in. awarie, przypadkowe uszkodzenia, przepięcia czy kradzież z włamaniem i rabunek — zgodnie z zakresem wybranego wariantu oraz dostępnością przy danym produkcie.