Lampka nocna z czujnikiem zmierzchu Yeelight Sensor Plug-in Light YLYD11YL
Lampka nocna z czujnikiem zmierzchu Yeelight Sensor Plug-in Light YLYD11YL
- Kolor produktu: Biały
- Przeznaczenie: Uniwersalne
- Typ produktu: Lampka nocna do gniazdka
Światło w kontakcie. Bardzo delikatna, drobna i estetyczna lampka nocna z sensorem zmierzchu, wskaże Ci drogę nocą, by nie obudzić innych domowników.
Delikatne i ciepłe światło, które emituje nocna lampka, ma temperaturę barwową 2500K, przez co nie przeszkadza podczas zasypiania i nie przerywa snu. Dzięki niej zajrzysz do pokoju dzieci, bez ryzyka, że możesz je obudzić lub przejść nocą do łazienki bez budzenia innych domowników.
Plug-in light sensor nightlight delikatnie oświetla pomieszczenie, w którym aktualnie się znajduje, nie rażąc w oczy, przez co doskonale sprawdzi się w sypialni, przedpokoju czy sypialni Twojego dziecka.
Wbudowany czujnik światła uruchomi lampkę, gdy w pomieszczeniu zrobi się ciemno, i wyłączy wraz z pierwszymi promieniami słońca — oszczędzając energię i Twoje pieniądze.
Lampkę możemy zakwalifikować do najbardziej energooszczędnych urządzeń na rynku. Plug-in sensor zużywa mniej niż 0,5W, będąc równie oszczędną w potrzebach, gdyż nie zajmuje miejsca, a jedyne czego potrzebuje to sprawne gniazdo.
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Typ produktu | Lampka nocna do gniazdka |
| Czujnik światła | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Temperatura koloru | 2500 K |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 63 g |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |