Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must Have na Ten Sezon! Sprawdź>>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Laptopy Laptopy nowe
Aktywne filtry
Producent: Lenovo

Laptopy Lenovo

(131)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

AMD Apple Gigabyte HP Intel Lenovo MSI

Laptopy Lenovo

Lenovo to marka słynąca przede wszystkim z tworzenia wydajnych laptopów i komputerów stacjonarnych. Firma została założona w 1984 roku w Pekinie, a obecnie jej produkty docierają do dziesiątek państw na całym świecie. Regularnie na rynku pojawiają się nowe modele laptopów marki Lenovo. Wiele z nich znajdziesz w naszym asortymencie. To idealne rozwiązanie zarówno do prywatnych użytkowników, jak i firm, które stawiają na maksymalną wydajność oraz nowoczesne komponenty.

Szeroki wybór laptopów Lenovo

Oferujemy laptopy Lenovo w wielu odsłonach. To produkty, które różnią się od siebie m.in. wielkością, masą, a co najważniejsze – dokładnymi parametrami technicznymi. Urządzenia stworzone z myślą o bardziej wymagających zastosowaniach zostały wyposażone m.in. w dodatkowe karty graficzne, poprawiające jakość obrazu i prędkość pracy. Wiele sprzętów marki Lenovo wzbogacono także systemem głośników z technologią Dolby Audio, dzięki czemu laptopy sprawdzają się doskonale w trakcie grania, obrabiania dźwięku i filmów czy słuchania muzyki.

Doskonały wygląd i skuteczne zabezpieczenia

Laptopy Lenovo zostały wyposażone również w szereg zabezpieczeń, które pozwalają na chronienie danych zgromadzonych na urządzeniu. Mowa tu o fizycznej osłonie, zapobiegającej atakom hakerskim. Oprócz tego niektóre urządzenia, zwłaszcza te stworzone z myślą o stosowaniu w biurach, mają wbudowany czytnik linii papilarnych. Dzięki temu nie trzeba wpisywać hasła, by odblokować sprzęt.

Laptopy Lenovo są również sprzętami bardzo eleganckimi. Większość dostępnych modeli utrzymano w kolorze czarnym i srebrnym. To urządzenia bardzo uniwersalne, które doskonale sprawdzają się m.in. w biurach. Cienkie ramki sprawiają, że ekran może być maksymalnie duży przy zachowaniu niewielkich wymiarów całego sprzętu.

Laptopy gamingowe Lenovo

W naszym asortymencie znajdziesz laptopy gamingowe Lenovo w wielu wariantach. Są to sprzęty bardzo wydajne, pozwalające na obsługiwanie nawet współczesnych, wymagających produkcji. Zostały one wyposażone w karty graficzne znanych i cenionych marek, m.in. NVIDIA. Oprócz tego w skład ich konstrukcji wchodzą też wydajne procesory, zapewniające płynną pracę i możliwość obsługiwania różnych programów, nie tylko gier, lecz także oprogramowania wykorzystywanego przez grafików.

Laptopy gamingowe Lenovo wyposażono również w szereg nowoczesnych technologii pozwalających na wspieranie działania układu chłodzenia. Mowa tu o dodatkowych otworach, które pozwalają na znacznie skuteczniejszą wymianę powietrza. Nie można zapominać także o pamięci RAM, odpowiedzialnej za możliwość płynnej pracy z wymagającymi programami, zwłaszcza najnowszymi grami.

Laptopy Lenovo do pracy biurowej

Oferujemy także laptopy Lenovo stworzone z myślą o pracy biurowej. To sprzęty znacznie lżejsze, wyposażone w komponenty do mniej wymagających zadań. Takie urządzenia są bardzo cienkie i stosunkowo lekkie, dlatego spisują się doskonale także w sytuacji, gdy konieczne jest ich przenoszenie. Laptopy te mogą być wykorzystywane m.in. przez freelancerów, pracowników działających zdalnie czy osób, które szukają mobilnego sprzętu, nie tylko do zadań biurowych.

Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji urządzenia te zostały wyposażone w wydajną baterię, pozwalającą na zabranie ze sobą i bezproblemową pracę w dowolnym miejscu. To eleganckie sprzęty sprawdzające się zarówno jako stały element biura, jak i w prywatnych domach, zwłaszcza gdy mają one służyć głównie do przeglądania stron internetowych i innych, nieskomplikowanych zadań.

Sortuj